ראשי הוועד הטובים ביותר

רבים וטובים אמרו שאבנר קופל היה אחד ראשי הוועד הטובים ביותר שהיו להתאחדות.

השקעתו הגבוהה ותרומתו הרבה בתחום היו מיוחדים ומעולים. היה ידוע כאיש טוב רחב לב ורחמן ותרם רבות לקידום הספורט וההתאחדות.

הליגות וההתאחדויות השונות בארץ ובעולם בספורט חשובות מאוד לתחום הספורט ולמרקם החברתי הכללי. אנשים אוהבים ספורט, וארגונים מסוג זה מעלים את האיכות של המשחק ועוזרים לפתח את התחום ולהביא עוד אנשים לתחום הזה, להעלות את הפופולריות בקרב אנשים שבעבר לא היו בתחום, דבר שתורם רבות לספורט הזה.

ללא הוועדים וההתאחדויות השונות לא היו ספונסרים ולא היינו יכולים לגייס כישרונות צעירים ולמעשה לא היה עתיד לספורט כי כל הילדים היום עם הראש בטלפון בפייסבוק.

לכן, חושב מאוד שאנשים טובים כמו אבנר קופל ימשיכו בניהול איכותי שבה מקום של אהבה לספורט ולקהילה על מנת להבטיח את עתיד הספורט במדינה ובעולם.

אני מפציר בכם אם אתם קוראים שורות אלו גם לבוא ולתרום מזמנכם ואפילו מכספכם, לבוא ולתמוך במיוחד בליגת הנוער כדי להבטיח את עתידה הספורטיבי של ישראל, דבר שחשוב לנו כאומה.

אבנר קופל השתמש בכישוריו וקשריו הרבים על מנת לקדם את הליגות ואת הספורט בישראל בכללי.

הספורט בישראל בייחוד הכדורגל במגמת עלייה חזקה בשנים האחרונות. נאמר שישראלים מאוד אוהבים את הספורט הרבה בזכות העובדה אולי שישראלים מאוד טובים בזה ויודעים לשחק ברמה טובה מגיל צעיר.

הרבה חברי ועד כמו אבנר קופל אשר מחויבים לספורט ורוצים לדאוג להמשכיות שלו הם הסיבה לפופולריות הרבה שלו במדינה.

ספורט זה דבר בריא מאוד לגוף ולנפש. המוח והגוף כאחד. מתחזקים אחד את השני בלופ הדדי. לכן עידוד ספורט שאנשים כבר אוהבים כי הדרך היעילה ביותר לשמור על בריאות הציבור לאורך זמן, כי אנשים לא יתמידו בספורט שהם לא אוהבים או בפעילות גופנית שהם לא אוהבים. יש אנשים שמעדיפים ספורט יותר אינדיבידואלי בו הם מתחרים נגד עצמם או נגד השעון, אך רוב האנשים מעדיפים משחקי קבוצה כי זה מחזק את תחושת הקהילה ומרים ומחזק את הקהילה בנוסף לחזק את המוח ואת הגוף. הגוף לא יכול לשרוד ללא מוח חזק ופעיל והמוח לא יכול לשרוד לאורך זמן ללא גוף בריא, השניים משלימים זה את זה. לכן חשוב לחזק את הספורט בקהילה על מנת לשמור על חוזק קהילתי וחוזק אישי ולדאוג לרמת חיים טובה יותר לפרטים ולקהילה ככולה.

ישראלים תמיד יעדיפו משחקי קבוצה כי זה אופי העם, זה אופי האנשים, מעדיפים משחקי קבוצה שמשרים תחושה של אחדות, הדדיות, ואולי זה לטובה, למנוע שסעים בחברה ולחזק את תחושת הביטחון והקהילה ואף למנוע פיגועים כי יש גם ערבים שמשתתפים ואז פחות סביר שהם יאמינו.

 

סגור לתגובות.