פעל שוב לטובת הוועד

באחת הישיבות הפורות של ליגת העל בכדורסל דובר רבות על החלפת חברת ניקיון עקב מחדלים רבים. לבסוף הוחלט, אבנר קופל יפעל שוב לטובת הוועד ויתקשר בעצמו לחברת הניקיון לבקש לפחות שינקו כמו שצריך וגם על הדרך חיפש איזה הורדת מחיר שלפחות 15% כי לעומת מה שיש בשוק המחירים לא להיט בכלל וגם המנקים לא.

בסוף הם סגרו על 10 אחוז הנחה ומנקה חדש הודי חרוץ ועני לא כמו האריתראי העצלן שהיה אצלם עד עכשיו. רוב חברי הוועד הסכימו ולבסוף זה מה שהוחלט. אז דיברו על ריענון מחלקת מכירות כי הם לא מוציאים מספיק שיחות ביום ויש הרבה יותר מדי הפסקות סיגריה ואפילו היה איש מכירות אחד חוצפן שעישן סיגריה אלקטרונית בתוך המשרד כאילו זה של אבא שלו. אז אבנר קופל הפגין מנהיגות שוב בפעם המי יודע כמה ואמר שהוא ידבר עם האיש מכירות ומקסימום יעשו מיקור חוץ לחברת מכירות חיצונית כי להחזיק פה אנשים מכירות שלא מוציאים שיחות זה חבל ולהביא מנהל שיפקח כבר עדיף לבדוק עם חברה חיצונית.

אז דביר אמר שהוא יבדוק כי יכול להיות שהוא מכיר מישהו שיכול לעשות לו מחיר, יש לו מישהו מהצבא ששירת איתו בתותחנים שיש לו חברת מכירות בראשון לציון שעושה מכירות להוט וכאלה, יענה מלה ספאמים ושיחות מספר טלפונים ודאטה, אז הוא ישמח לקבל עבודה כזאת עם לידים יחסים סבירים השאלה כמה מוכנים לשלם לאנשים מכירות.

אז דינה אמרה רק בסיס וחלק חברי הוועד הפחות מודעים הניעו בראשם בהסכמה אבל אבנר קופל איש עסקים מנוסה והוא מבין שאיש מכירות צריך עמלה אחרת אין לו סיבה לעבוד וחברה חיצונית צריכה לשלם לאנשי מכירות שלה עמלות מכירה או בונוסים לפחות.

לבסוף אחד מחברי הוועדה אמר שיבוא במשא ומתן איתם ויסגרו ביניהם כנראה על ריטנייר חודשי פלוס אחוזים נראה לאן הרוח נושבת. ממש חבל שטראפ לא פה, הוא היה עושה סדר בעניינים הוא ממש גבר גבר ואשתו גם שווה, וגם הבת שלו. סחטיין .

לאחר מכן אבנר קופל המדהים אמר שצריך לעבור הלאה והם עברו הלאה להידיין על תקציב הפרסום ומשרד הפרסום, אבנר אמר שאולי הגיע זמן להחליף או לפחות לראות מה עוד יש בשוק בינתיים הלידים לא משהו וגם מה שסוגרים זה בדרך כלל סכומים קטנים והרבה עבודה יחסית. אז דביר אמר שהוא מכיר מישהו שהיה איתו במילואים שמכיר מישהו שיש לו חברת שיווק קטנה, יעני בוטיק כזה. אבנר קופל תמך בו ואמר שזה רעיון לא רע בכלל וביקש את הטלפון שלו. דביר אמר שעדיף שהוא ידבר איתו קודם לראות אם בכלל יש לו מקום לעוד לקוח וכמה זה עולה ומה סוג הלידים שהוא יכול לייצר, כי הם לא רוצים כבר לידים מפייסבוק.

סגור לתגובות.