סיפור על אבנר

בישיבה השלישית החודש נשארו כמה קצוות חוטים כי אחד מחברי הוועד היו בחו"ל אז הם לא יכלו לסגור חלק מהדברים. הפעם אבנר קופל החביב והאנושי נתן את זכות הדיבור קודם למי שביקש כי הם רצו לדון במשהו שהיה קרוב לליבם וחשוב להם והטריד אותם לאחרונה. הוא דיבר על זה שלוקחים לו ביסים מהאוכל במקרר תמיד ואז סוגרים את השקית וכמה זה מעצבן. אבנר קופל מיד התייצב לצד חברו ואמר שהוא צודק שזה לא מקובל ואולי זה בכלל המנקה האריתראי שלא רק שלא מנקה. קיצר כולם ממש חטפו קריזה כי מישהי אמרה שהיא בוודאות ראתה אותו והוא קצת נבהל אז הוחלט סופית שמחליפים את חברת הניקיון.

אבנר התקשר וענתה לו מזכירה שנתנה לו את הנייד של הבעלים כי הוא היה בחוץ בנסיעה. קיצר התקשרו אליו ובישרו לו שהוא איבד את החוזה. הוא אמר שאיש הניקיון שהביא להם היה חולה ולא הייתה לו ברירה ושהוא יוריד להם 500 שקל כפיצוי מההזמנה של חודש הבא אבל אבנר הסכים עם שאר חברי הוועד והוחלט שזהו. אבנר קופל אדיב ולכן אמר לו בעדינות שהיה תענוג והוא אדם נפלא אבל צריך להחליפו, אין ברירה לבסוף הוא ירד מהקו ובטוח פיטר את האריתראי רק מהעצבים. נקווה שלא עשה תאונה בדרך.

אז הגיע זמן הדיון על התקציב של הכדורי רגל. העניין שהם קנו פעם שעברה בחנות ספורט גדולה ליד המשרדים אבל כל הכדורים מתפנצ'רים ממש מהר וזה סרט. אז אבנר אמר שאולי צריך להזמין באינטרנט לפי זאפ לראות מי מוכר כמויות. דביר אמר שהוא מכיר מישהו מהטייסת שיש לו גיס שמוכר כדורי רגל באמזון ואולי יעשה להם מחיר. לבסוף חברי הוועדה הסכימו שיחכו לתשובה בנושא. ואז אחת מחברות הוועדה דיברה על חדרי הכושר במועדונים השונים ועל רמתם הנמוכה. כולם הסכימו שיש להחליף חלק מהציוד אם ורק מטעמי בטיחות אבל לא היה קונצנזוס לגבי אילו מכשירים ומאיזה ספק לקנות.

חלק דיברו רק על משקולות חופשיות חלק דיברו על מכשירים חלק בכלל אמרו רק משקל גוף הכי טוב בלי בעיות במפרקים אבל הייתה התנגדות כי הרבה טענו שצריך להרים דברים כבדים כדי לפתח כוח אחרים אמרו כנגד שלהרים דברים מפתח רק יכולת להרים דברים כבדים ומה כבד בכדורגל? ושעדיף לשמור אנרגיה, מילולית ללמידה ואימון של טכניקה והמשחק עצמו דורש אנרגיה ובזה צריך להשקיע ולא בדברים שלא קשורים. השמאלנים בקבוצה רצו דברים מוכרים שהרוב עושים ולא קשורים ישירות לספורט הימניים הקבוצה שהיו יותר חכמים אמרו שבאמת עדיף להשקיע במגרש ובכדורים יותר כי זה בעצם העיקר ושם צריכים להשקיע את הכסף כי שם האימונים ברובם צריכים להתבצע.

סגור לתגובות.