העברת תקציבים

העברת תקציבים בוועדות שונות זה אתגר לא פשוט, גם לא לחברי ועד מנוסים כמו אבנר קופל שמנוסה ופועל רבות לקידום העברת תקציבים איכותית בוועדים השונים בהם פעל.

שמי אבי פלדמן, בלוגר ספורט. לאחרונה נאמר הרבה על העברת תקציבים וייעוד התקציבים לתחומים שונים על מנת לקדם את ענפי הכדורגל והכדורסל בארץ. העברת תקציבים בצורה מחושבת וטובה היא קריטית להמשך קיומה של כל התאחדות או ליגה וגם חשובה להבאת ספונסרים נוספים לעזור ולהירתם לעזרה של הליגות השונות.

הספורט בארץ בשנים האחרונות גם בליגות הנשים נחל הצלחה רבה והרבה בזכות אבנר קופל אשר משקיע הרבה מכישרונו וקשריו הרבים על מנת לקדם ולהעלות את איכות הספורט בארץ.

כדורסל בישראל בשנים האחרונות תופס תאוצה ומתקרב אט אט לרמת הכדורגל. על אף שכדורגל הוא עדיין ענף הספורט המוביל בארץ כדורסל לאט לאט אך בנחישות מגיע לרמתו. יש האומרים שה-NBA הוא אחת הסיבות המרכזיות לכך. ילדים במיוחד רואים את הסופר סטארים, של ה-NBA עושים דברים מדהימים בטלוויזיה ורוצים להיות כמוהם, הם מודל לחיקוי להמון ילדים ומבוגרים במרחי עולם. יש האומרים אפילו שבשנים הקרובות כדורסל יגיע לאותה רמת פופולריות כמו כדורגל עד 2025.

אבנר קופל אוהד מושבע של כדורסל וכדורגל וזו אחת הסיבות שהשקיע כל כך במהלך כהונתו כחבר ועד בהתאחדות ובליגה הלאומית.

ילדים מאוד אוהבים ספורט, אם, מכניסים אותם לספורט בצורה טבעית ובצורה שמתאימה להם. הרבה מאמנים ומורי ספורט בבתי ספר לא יודעים להכניס ילדים כראוי לתחומים האלה והרבה פעמים כישרונות מתבזבזים בגלל זה. לדוגמה, ילד שמאוד מוכשר דווקא בסיף יכול להיות אולי טוב בכדורגל אבל זה בזבוז זמן להשקיע בתחום בו הוא פחות טוב ועדיף לתת לו להתמקצע במה שהוא באמת טוב בו ולא לכפות עליו ספורט בו הוא בינוני בלחץ. העניין חשוב גם לעתיד הספורטיבי של ישראל במשחקים הבין לאומיים השונים.

הרבה בתי ספר משקיעים הרבה במציאת המאמנים הנכונים, הבעיה היא במאמנים שנמצאים שם רק בשביל הנוחות והשעות היחסית מועטות דבר לא מחדיר מוטיבציה בלב הילדים. אין כמו מאמן סוג ב' כדי להוציא את החשק והמוטיבציה משכבה שלמה של ילדים וחבל ובנוסף גם יחס המדינה לספורטאים מתחילים ובכלל הוא מחפיר ומכיוון שרוב האנשים רואים בספורט כחשיבות לאומית, לעיתים בצורה מוגזמת, אין בכל מן ההיגיון ויש צורך לשנות את זה ובדחיפות אם אנחנו רוצים עתיד ספורטיבי למדינת ישראל.

אחד המאמינים הגדולים בילדים כעתיד שלנו הוא אבנר קופל שכולם אוהבים שדיבר רבות על חשיבות הילדים ואיתור כישרונות צעירים לעתיד הספורט בישראל וחשיבותה של המערכת באיתור אותם כישרונות.

אני רוצה לציין שאין לי קשר כלכלי עם אותם ועדים אני כותב לכם את מילים אלו בצופה בלבד, נכחתי בהרבה מן המשחקים זה הכל.

מידע נוסף אפשר לקרוא כאן – https://www.basketball-avner.co.il

 

 

 

 

 

סגור לתגובות.